wynagrodzenie za usługi kancelarii

Podział majątku – pomoc prawnika w Gorzowie Wielkopolskim

W przypadku rozpadu małżeństwa, jeśli w trakcie jego zawierania nie została podpisana intercyza, konieczne jest dokonanie podziału majątku. Zwykle jest to dość problematyczne, zwłaszcza jeśli zarobki obu stron są nierówne. Podział majątku wiąże się z wieloma sporami, ponieważ dotyczy on osób bardzo bliskich. Zwykle ma miejsce w trakcie spraw rozwodowych. Podczas takich postępowań prawnik musi wykazać się zrozumieniem dla emocji swojego klienta, a także trzeźwym podejściem. Tylko w ten sposób można bowiem wypracować odpowiednie rozwiązanie, satysfakcjonujące daną stronę.

Dlaczego warto postawić na usługi prawne w zakresie podziału majątku?

Podział majątku to jedna z tych spraw, które budzą duże emocje. Warto więc postawić na pomoc specjalisty. Taka osoba działa w pełni obiektywnie. Wykazuje się zrozumieniem, ale działa profesjonalnie i nie ulega emocjom związanym z bliskim stosunkiem obu stron. Specjalista orientuje się w aktualnych przepisach, dlatego może reprezentować swojego klienta przed sądem. Dzięki temu zwiększa się szansa na uzyskanie pozytywnego wyniku postępowania. Adwokat dba o to, by uzyskać jak najlepsze rozwiązanie dla danej osoby, przedstawiając właściwe dowody i argumentując swoje stanowisko.

Specjalista w trakcie podziału majątku zajmuje się również przygotowywaniem i składaniem dokumentacji. W ten sposób można uniknąć poważnych konsekwencji, jakie mają miejsce w sytuacji, gdy dana osoba nie dotrzyma wymaganych terminów lub skieruje niepełny wniosek.

Zajmujemy się podziałami majątków przede wszystkim w Gorzowie Wielkopolskim oraz na terenie całego kraju.

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych Klientów, wskazujemy, że istnieje również możliwość umówienia spotkania także poza normalnymi godzinami pracy Kancelarii, jak również poza jej siedzibą.

umów się na spotkanie
góra