wynagrodzenie za usługi kancelarii

Rozwody – prawnik w Gorzowie Wielkopolskim

Rozwód jest bardzo trudnym wydarzeniem w życiu każdego małżeństwa, które decyduje się rozstać. Wymaga on przeprowadzenia postępowania sądowego. Czasem trwa ono krótko – ma to miejsce przede wszystkim w sytuacji gdy rozwód następuje za porozumieniem stron. Problemy pojawiają się jednak w sytuacji, kiedy do rozpadu małżeństwa doszło z winy jednego z małżonków. Ma to miejsce m.in. w wyniku zdrady czy przemocy. Udowodnienie takich naruszeń wymaga zgromadzenia konkretnych dowodów. Tym m.in. zajmuje się prawnik.

Jeśli chodzi o rozwody, prawnik jest specjalistą, który wspiera swojego klienta na każdym etapie postępowania. Zajmuje się gromadzeniem niezbędnej dokumentacji i reprezentuje jedną ze stron przed sądem. Jego pomoc jest nieoceniona, zwłaszcza gdy drugi małżonek także korzysta z usług prawnika. Specjalista orientuje się bowiem doskonale w aktualnym prawie, dlatego wie, jak udowodnić winę jednej ze stron i uzyskać najkorzystniejsze rozwiązanie dla swojego klienta. Postawienie na usługi prawnika jest niezbędne przede wszystkim w przypadku postępowań z orzeczeniem o winie.

Pomagamy klientom w trakcie rozwodu, a także tym, którzy potrzebują porad odnośnie podjęcia takiego kroku. Radca prawny może wskazać, jakie dokumenty będą potrzebne podczas postępowania oraz czy w danym przypadku istnieje opcja orzeczenia o winie jednego z małżonków. Udanie się do specjalisty może być więc pomocne jeszcze przed podjęciem ostatecznej decyzji.

Sprawy z zakresu prawa rodzinnego bywają skomplikowane i wiążą się z wieloma emocjami. Z tego powodu reprezentujemy empatyczne, a zarazem profesjonalne podejście.

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych Klientów, wskazujemy, że istnieje również możliwość umówienia spotkania także poza normalnymi godzinami pracy Kancelarii, jak również poza jej siedzibą.

umów się na spotkanie
góra