wynagrodzenie za usługi kancelarii

Radca prawny – Gorzów Wielkopolski

Radca prawny jest osobą, który zajmuje się m.in. doradzaniem swoim klientom. Czasem udanie się do specjalisty jeszcze przed wkroczeniem na drogę sądową pozwala na ocenienie swoich realnych szans i podjęcie dobrej decyzji. Taki krok jest wskazany przede wszystkim w przypadku tych osób, które nie są pewne co do kolejnych działań. Radca prawny w Gorzowie Wielkopolskim doradza zarówno osobom prywatnym, jak i firmom.

Podczas porady radca prawny może przyjrzeć się przyniesionym dokumentom i sprawdzić ich zgodność z obowiązującymi przepisami. Jest to usługa płatna i zwykle jednorazowa, ale pozwala na uniknięcie wielu przykrych konsekwencji. Radca zajmuje się zarówno doradzaniem odnośnie do decyzji przedsiębiorców, jak i spraw wynikających np. z prawa rodzinnego, takich jak podział majątku po rozwodzie. Na podstawie konsultacji można znacznie łatwiej zdecydować, czy wkroczenie na drogę sądową będzie wystarczająco opłacalne.

Porady prawne dla firm

Porady prawne są bardzo ważne przede wszystkim w przypadku firm. Pozwalają one na podjęcie dobrej decyzji, dotyczącej np. współpracy z konkretnym kontrahentem czy rozwoju przedsiębiorstwa. Radca prawny weryfikuje obowiązujące przepisy, także te dotyczące specjalistycznych branż. Często współpracujemy z właścicielami firm przez dłuższy okres. Pozwala to na bieżące rozpatrywanie spraw dotyczących przedsiębiorstwa, zapewniając bezpieczeństwo podejmowanych decyzji i zgodność z aktualnymi przepisami.

Świadczymy usługi przede wszystkim dla klientów z Gorzowa Wielkopolskiego i okolicznych miejscowości. Działamy na terenie całego kraju, zwłaszcza województwa lubuskiego.

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych Klientów, wskazujemy, że istnieje również możliwość umówienia spotkania także poza normalnymi godzinami pracy Kancelarii, jak również poza jej siedzibą.

umów się na spotkanie
góra