wynagrodzenie za usługi kancelarii

Prawnik w Gorzowie Wielkopolskim

Nasza kancelaria powstała w 2014 roku. Założyło ją dwóch radców prawnych – Marcin Kaczmarczyk i Michał Wilman. To osoby z wieloletnim doświadczeniem, które kierują swoje usługi przede wszystkim do klientów biznesowych. W zakres oferty wchodzi m.in. obsługa prawna firm, bez względu na typ ich działalności oraz wielkość. Usługa ta obejmuje kompleksowe czynności związane bezpośrednio z prowadzeniem przedsiębiorstwa i zadbaniem o zgodność podejmowanych decyzji biznesowych z obowiązującym prawem.

Usługi prawników w Gorzowie Wielkopolskim często są wybierane także przez osoby prywatne, zwłaszcza jeśli chodzi o postępowania z zakresu prawa rodzinnego, cywilnego, pracy czy ubezpieczeń społecznych. Specjaliści pracujący w naszej kancelarii wiedzą, jak odpowiednio podejść do takich przypadków. Oferujemy zarówno jednorazowe konsultacje, jak i stałe usługi. Trwała współpraca jest szczególnie istotna w przypadku przedsiębiorców, którzy na ogół korzystają z pomocy jednej, sprawdzonej kancelarii prawnej.

Prezentujemy szeroką ofertę, która obejmuje przygotowywanie dokumentów, doradztwo, a także reprezentowanie naszych klientów w sporach przedsądowych i sądowych. Postawienie na pomoc prawnika w Gorzowie Wielkopolskim jest sposobem na poprawienie swoich szans w celu uzyskania pozytywnego wyroku. Staramy się wypracować dla naszych klientów jak najkorzystniejsze rozwiązanie. Realnie oceniamy szanse w danej sytuacji.

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych Klientów, wskazujemy, że istnieje również możliwość umówienia spotkania także poza normalnymi godzinami pracy Kancelarii, jak również poza jej siedzibą.

umów się na spotkanie
góra